Navigace

Kontakty

Spolupracuji

Doporučuji

Nepřehédněte

Mé nej hry

Vítejte na xboxfan.cz

Kategorie: Recenze her

Zaklínač 3 Divoký hon preview

Nebude to moc dlouho trvat a budeme tu mít další díl Zaklínače 3. Oznámení o chystaném třetím díle vyvolal v řadách fanoušků obrovské nadšení. Zároveň mnoho fanoušků mohlo začít i smutnit, protože společně s oznámením hry přišla i zpráva, že půjde o poslední díl celé série s neohroženým hrdinou Geraltem, ústřední to postavou celé série. Ve třetím díle se Geraltovi vrací paměť a díky tomu si rozpomene na řadu věcí, které měl udělat. Zároveň zjišťuje, že ho nebaví nasazovat svůj vlastní život jen za několik zlatých. >>

      Click to view full size image Click to view full size image

To samé platí o politice. Té má také plné zuby. Co by to bylo za hru, kde by hlavní hrdina neměl svou lásku. Ve hře jí bude černovlasá kouzelnice Jennefer, kterou nejspíše nahradí jeho občasná přítelkyně Triss. V tomto směru bude hra celkem zamotaná. Děj samotné hry je zasazen do bojů severského království a jihu. Trochu to připomíná filmové zpracování Jih proti Severu, ale podobnost tam je. Seveřané ale nebojují jen proti jihu, ale nepokoje vznikají i ve vlastních řadách. Hra samotná by nám měla nabídnout možnost zahrát si dějovou linii za každý z národů. Samozřejmě bude jen na vás, zda budete plnit všechny úkoly, nebo jen některé. Jak budete postupovat hrou, naděláte si i velkou spoustu nepřátel. To samé bude platit i o spojencích, kterých získáte postupem hraní mnohem více. Ti vám budou nápomocni podle informací v závěrečném boji. Nyní se trochu podíváme na samotný svět, ve kterém se dobrodružství našeho hrdiny budou odehrávat. Svět ve hře Zaklínač 3 je kapitola sama o sobě. Při oznámení hry nebylo snad jediného fanouška, který by nežasl nad rozlohou herního světa. Ten by svou rozlohou měl být až třicetkrát větší než druhý díl. Přidáme-li k tomu, že hra má být ještě o pětinu rozlehlejší než etalon her ve hře The Elder Scrolls V Skyrim.

        Click to view full size image  Click to view full size image

Pro mnoho hráčů bude obrovskou změnou i samotná volnost pohybu. Už se nebude procházet kapitola po kapitole, ale bude zde naprostá volnost pohybu. Nic vám nebude bránit tomu, nasednout na hřbet koně a celé království projet. Jen si musíte vymezit trochu více času. Co se samotného příběhu týká, autoři slibují velice poutavý příběh, který má být maximálně provázaný. Závažná rozhodnutí se budou mísit s méně závažnými. Všechny roviny budou maximálně provázané. Další zajímavostí bude volnost při rozhodování, pěkně zpracované postavy ve skvěle ztvárněném fantasy světě. Zaklínač 3 bude rozdělen do tří rovin. V první rovině je náš neohrožený hrdina námezdním lovcem příšer. V první rovině budete plnit i různé vedlejší úkoly. Budete poznávat celý svět, včetně toho, co k němu neodmyslitelně patří. Ve druhé rovině se řeší nesváry mezi jednotlivými národy i samotná válka s jihem. Třetí rovina je ta nejzásadnější. Zde se budou řešit osobní problémy, které náš hrdina má. Těmi se můžete zabývat a nemusíte řešit předešlé dvě roviny. Jen mějte na paměti, pokud se takto rozhodnete, že nebudete na konci mít žádné spojence. Vývojáři nás utvrzují i v tom, že svět v Zaklínači 3 bude energický, plný života a každá bytost v něm se bude věnovat něčemu jinému.

       Click to view full size image  Click to view full size image

Dočkáme se realistického chování postav, kdy přes den pracují, potom přijdou domů, posedí s rodinou a jdou spát. Půjde o stejný cyklus, jako ve všedním životě každého z nás. Jak se budeme pohybovat samotnou hrou, narazíme na spoustu rozličných vesnic, pamětihodností a měst. Počet obyvatel ve městech je zatím zahalen tajemstvím, ale na druhou stranu některá mají podle knižních předloh kolem 30 tisíc obyvatel. V úvodu jsem zmínil, že budete moci nasednout na hřbet koně a svět si projet právě na něm. Kůň je zároveň jeden z mnoha dopravních prostředků, které budeme moci využívat.  Tím dalším dopravním prostředkem je například lodní doprava. Co se samotných soubojů týká, ty budou vycházet z konceptu předešlého dílu. Ovšem, každý z fanoušků ví, jak nedokonalé byly. Ve třetím díle se podle slov autorů poučí z chyb a souboje budou propracovanější. Díky tomu chtějí dosáhnout lepší dynamiky a věrohodnosti bitev. Vylepšení dozná i uměla inteligence nepřátel. Našeho hrdinu budou při putování po světě doprovázet i jeho zbraně, které opět poznáváme díky předchozímu dílu. Zbraněmi jsou stříbrný meč, ocelový a pět zaklínadel. Co ke hře dodat. Zatím toho moc známo není. Z toho co lze podle dostupných informací usuzovat je zřejmé, že půjde o hodně kvalitní herní titul, s propracovaným příběhem a rozlehlým prostředím. Na hře pracuje polské vývojářské studio CD Projekt RED.  Zaklínač 3, s podtitulem Divoký hon bude jistě zajímavou volbou k nákupu. Nám nezbývá, než jen doufat, že Zaklínač 3 Divoký hon, bude mistrovsky zakončené dílo, jedné z nejznámějších herních sérií vůbec.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Přihlášení

Vyhledávání

Chat

Ahoj, vedel by mi niekto poradit s hrou GTA ? Diki
Ahoj, vedel by mi niekto poradit s hrou GTA ? Diki
Zdravím, cca mesic mi nejde hrat online FIFA. Nemuzu se pripojit a ziskat tak svuj progres. Nemate nekdo stejný problém??
Ahoj, když delám stream přes twitch.com tak se mi video pak uloží a můžu ho nahrát na YT, ale video se trhane. Když streamuji přes mixer.com, tak video je úplně plynule, ale nahrava mixer.com taky někam na web video, abych si to mohl třeba pak stáhnout??
prosím o radu jestli už jste se s tím někdo setkal
Dobrý den, mám dotaz. mám od prosince roční xbox live gold hrál jsem online FIFA FUT 18 a včera jsem to zapl a když chci hrát online zápas napíše mi to že Váš účet nemá oprávnění k přístupu k této funkci.
icon Tomas25: Ano, bude tam čeština.
miki: Takže když si to koupím i digitálně a nainstaluji, tak tam bude někde nastavení češtiny ? Jinak jsem právě neviděl, že by tam byla. Díky za radu.
icon Tomas25: Ahoj, nový Pure Farming má CZ na Xbox One, Farming žádný CZ nemá.
Ahoj, jak zistim, jestli je na hru: Beholder,Pure farming nebo Farming simulator 2017 čeština? Děkuji za radu.

Pro chat se musíte přihlásit!

Můj YouTube kanál

The Whoo

Očekávaná hra

Podpořte web